Недополученный PR WebMoney

У системі платежів днями знову відбувся збій. 400 користувачів однієї з термінальних мереж одержали зайві гроші на свої електронні «гаманці» Webmoney (з його допомогою можна розплачуватися, наприклад, в Інтернет- магазинах — Авт.). Поповнивши свій рахунок на 100 грн., користувачі фактично одержували 200 грн. «Усе звикли називати «тумби», які ухвалюють плату за мобільний зв’язок і Webmoney айбоксами, але це не зовсім правильно, — розповів «Сьогодні» директор по розвиткові Українського Гарантійного Агентства Микита Сенченко (гарант системи Webmoney Transfer в Україні — Авт.). — I-box — це лише частина ринку й проблеми відбулися не в неї, а в іншої компанії. Ми відразу заблокували рахунки. Причини проблеми: або технічний збій, або програмний. Можливо, розроблювач перепрограмував наш технічний протокол, що спричинило помилку. Зараз просимо людей, які одержали зайві гроші, повернути їх, багато погоджуються. Гроші вже повернули 200 з 400 користувачів». У компанії I-box нас завірили, що проблема усунута. Тыц

Очевидно кое-где кое-кто работает кое-как. Вместо того чтобы новость звучала «У сети пополнялок произошел сбой, клиентам заблокировали кошельки, в %НАЗВАНИЕ КОМПАНИИ% работают пи… лентяи», кошерная пресс-служба должна была подать новость так:

«В крупной терминальной сети %НАЗВАНИЕ КОМПАНИИ% произошел сбой. Более четырехсот человек получили на свои кошельки WebMoney вдвое больше денег чем переводили. Представители компании %НАЗВАНИЕ КОМПАНИИ% извинились перед клиентами за доставленные неудобства и пожелали счастливчикам с пользой для тела потратить удвоенную сумму денег.  Ставьте на красное, летайте самолетами Аэрофлота.»

Вот что значит недополученный пиар :)

Похожие записи:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *